Huutokaupat

Huutokaupat
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Esineet 1-50 / 313
Järjestä
  1. Eero Järnefelt (1863-1937)
  2. Mikhail Siimes*
    Mikhail Siimes*
    1 €

  3. Unto Koistinen*
    Unto Koistinen*
    1 000 €

  4. Eero Nelimarkka*
    Eero Nelimarkka*
    1 €

  5. Santeri Salokivi (1886-1940)
  6. Oskari Paatela *
    Oskari Paatela *
    1 000 €

  7. Georges Maroniez
    Georges Maroniez
    1 €

  8. Woldemar Toppelius (1858-1933)
  9. Woldemar Toppelius (1858-1933)
  10. Alpo Jaakola (1929-1997)*
  11. Juhani Palmu*
    Juhani Palmu*
    1 €

  12. Hjalmar Munsterhjelm, 2 kpl (väitetty)
  13. Charles Grey
    Charles Grey
    1 €

  14. Jean-Baptiste Regnault (väitetty)
  15. Lennart Segerstråle (1892-1975)*
  16. Akseli Gallen-Kallela
  17. Ali Munsterhjelm
    Ali Munsterhjelm
    600 €

  18. Yrjö Ollila
    Yrjö Ollila
    1 100 €

  19. Santeri Salokivi
    Santeri Salokivi
    440 €

  20. Nandor Mikola*
    Nandor Mikola*
    380 €

  21. Mikhail Siimes*
    Mikhail Siimes*
    1 €

  22. Marjaana Savander*
    Marjaana Savander*
    500 €

  23. Onni Oja*
    Onni Oja*
    400 €

  24. Juri Repin*
    Juri Repin*
    220 €

  25. Väinö Kamppuri
    Väinö Kamppuri
    100 €

  26. Ejnar Kohlmann*
    Ejnar Kohlmann*
    260 €

  27. Serguei Zlenko*
    Serguei Zlenko*
    300 €

  28. Jalmari Ruokokoski
    Jalmari Ruokokoski
    340 €

  29. Eero Nelimarkka*
    Eero Nelimarkka*
    480 €

  30. Eero Nelimarkka*
    Eero Nelimarkka*
    400 €

  31. Nandor Mikola*
    Nandor Mikola*
    340 €

  32. Bruno Maximus*
    Bruno Maximus*
    1 €

  33. Einari Wehmas*
    Einari Wehmas*
    320 €

  34. Litografia
    Litografia
    950 €

  35. Sam Vanni*
    Sam Vanni*
    480 €

  36. Sam Vanni*
    Sam Vanni*
    320 €

  37. Mikko Carlstedt*
    Mikko Carlstedt*
    600 €

  38. Elias Muukka
    Elias Muukka
    550 €

  39. John W. Chapman
    John W. Chapman
    110 €

  40. Sam Vanni*
    Sam Vanni*
    220 €

  41. Lars-Gunnar Nordström*
  42. Lars-Gunnar Nordström*
  43. Lars-Gunnar Nordström*
  44. Lars-Gunnar Nordström*
  45. Sam Vanni (1908-1992)*
  46. Sam Vanni (1908-1992)*
  47. Sam Vanni (1908-1992)*
  48. Mikko Carlstedt*
    Mikko Carlstedt*
    380 €

  49. Joel Sievers (1980)*
    Joel Sievers (1980)*
    300 €

  50. Nikolai Lehto*
    Nikolai Lehto*
    600 €

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Nouseva