Hagelstam & Co


  Tehtaankatu 36, 00150 Helsinki

  09 6877 990

  hagelstam@hagelstam.fi


Kuvalliset arviointipyynnöt (max. 3 esinettä/asiakas), sähköpostitse

      arviointi@hagelstam.fi



Katso kartalla


Tehtaankatu 36



Toimistomme ovat avoinna arkisin klo 11-17.  

Olemme suljettuna 6. 12.



      Hagelstam & Co


  Tehtaankatu 27-29, 00150 Helsinki

  09 6877 610

  tehtaankatu@hagelstam.fi

      





Katso kartalla


  Tehtaankatu 27





Yhteyshenkilöt


Hallinto

Joachim Borgström

Toimitusjohtaja

Kotimainen ja ulkomainen taide, hopea, huonekalut, korut, lasi ja posliini.

Kotikäynnit.


+358 40 555 1334

borgstrom@hagelstam.fi



Mia Okko-Koskinen

Operatiivinen johtaja

Myyntitilitykset, laskutus


+358 40 923 0320

mia.okko-koskinen@hagelstam.fi


Annika Adlercreutz

Office Manager


+358 40 923 0321

annika.adlercreutz@hagelstam.fi



Siiri Sainio

Asiakaspalvelu


+358 9 6877 610

siiri.sainio@hagelstam.fi




Asiantuntijat

Jaakko Nieminen

Intendentti


Kotimainen taide, design, lasi ja posliini, numismatiikka ja korut.

Kotikäynnit.


+358 40 6798 612

jaakko.nieminen@hagelstam.fi


Kasper Hagelstam

Intendentti


Kotimainen ja ulkomainen taide, huonekalut, hopea ja design.

Kotikäynnit.


+358 50 5826 203

kasper.hagelstam@hagelstam.fi


Tuomas Rossi

Intendentti


Kotimainen taide, puukot, design, hopea, lasi ja keramiikka.

Kotikäynnit.


+358 40 6798 613

tuomas.rossi@hagelstam.fi




Tero Metsärinta

Intendentti


Kotimainen ja ulkomainen taide, huonekalut, hopea ja design.

Kotikäynnit.


+358  40 6798 611

tero.metsarinta@hagelstam.fi

Thomas Luoma

Intendentti


Taide, design, taidekäsityö ja militaria. Kotikäynnit.


+358  400 011800

thomas.luoma@hagelstam.fi





Lehdistö ja markkinointi

Johanna Lindfors

PR Manager


Markkinointi, lehdistösuhteet, yhteistyöt.


+358 40 5608084

johanna.lindfors@hagelstam.fi



Katri Vauhkonen

Valokuvaaja





Anni Laivoranta

Valokuvaaja



Yhteystiedot

Yhteystiedot